Arrestohet një person nga Kamenica, nën dyshimin për dhunim ndaj një të miture

Kronikë e zezë

Arrestohet një person nga Kamenica, nën dyshimin për dhunim ndaj një të miture

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 09:38
Foto ilustrim

Është arrestuar një person i dyshuar për dhunim në Kamenicë.

Sipas raportit 24 orësh të policisë, thuhet se personi i arrestuar si i dyshuar për dhunim, kryerjen e veprës e ka bërë ndaj një femër të mitur.

Pas urdhërit të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Kamenicë, 19.10.2021 – 16:10. Është arrestuar një i dyshuar mashkull nën dyshimin se i njëjti ka kryer veprën e lartcekur ndaj viktimës femër e mitur. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat