Gjendet i vdekur një person në Drenas, nisin hetimet

Kronikë e zezë

Gjendet i vdekur një person në Drenas, nisin hetimet

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 09:43
Foto ilustrim

Një person është gjetur i vdekur gjatë ditës së djeshme në Drenas.

Sipas raportit 24-orësh të Policisë së Kosovës, viktima e gjetur është i gjinisë mashkullore, ndërsa vdekjen e tij e ka konstatuar mjeku.

Është raportuar se viktima mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku”, thuhet në raport.

Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për Obduksion.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat