Arrestohet pasi dhunonte vazhdimisht gruan e tij, ajo largohet në strehimore bashkë me vajzën

Kronikë e zezë

Arrestohet pasi dhunonte vazhdimisht gruan e tij, ajo largohet në strehimore bashkë me vajzën

Nga: H.O. Më: 20 tetor 2021 Në ora: 09:48
Ilustrim

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar një mashkull në Rahovec gjatë ditës së djeshme, pasi i njëjti kishte ushtruar dhunë fizike ndaj femre me të cilën ka bashkëjetuar për 20 vite.

Viktima me vajzën e saj 12 vjeҫare është dërguar në strehimore.

Dhunuesi është dërguar në mbajtje.

Raporti i policisë:

DHUNË NË FAMILJE

Rahovec, 19.10.2021-08:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti në vazhdimësi ka ushtruar dhunë fizike ndaj viktimës femër kosovare, me të cilën bashkëjeton qe 20 vite. Viktima së bashku me vajzën e saj 12 vjeçe është dërguar në strehimore. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje./Bota sot

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat