Gjen portofolin me 245 euro, prizrenasi e dorëzon në polici

Kronikë e zezë

Gjen portofolin me 245 euro, prizrenasi e dorëzon në polici

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 15:14
Foto ilustrim

Një qytetar në Prizren është paraqitur në stacionin policer ku ka dorëzuar portofolin që e kishte gjetur e në të cilin kishte 245 euro, si dhe dokumentet personale në emër të një qytetari nga Lubizhda e Prizrenit.

Portofolin dhe të hollat i kishte gjetur në rrugën “Wiliam Volker” në Prizren.

Pas verifikimit, policia e ka gjetur pronarin e portofolit i cili është paraqitur në stacionin policor ku ka pranuar portofolin me të gjitha sendet e humbura.

Në lidhje me këtë rast policia ka mbajtur procesverbal mbi pranim-dorëzimin e sendeve të gjetura dhe të dorëzuara, derisa e ka falënderuar qytetarin i cili i kishte sjellë portofolin dhe të hollat në polici.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat