Tre të lënduar nga një aksident në Podujevë

Kronikë e zezë

Tre të lënduar nga një aksident në Podujevë

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 23:17
Ilustrim

Tre persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në rrugën “Gryka e Llapit” në Podujevë.

Këtë e bëri të ditur zëdhënësi i Policisë në Prishtinë, Agron Borovci, duke shtuar se të përfshira dyshohet se në aksident janë dy vetura.

“Rreth orës 22:00, është raportuar për një aksident trafiku në rrugën “Gryka e Llapit” në Podujevë. Nga informatat e para bëhet e ditur se në aksident janë përfshirë dy automjete”.

“Si pasojë e aksidentit deri më tani trajtim mjekësor kanë kërkuar tre persona të lënduar. Njësia rajonale e trafikut kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur një hetim lidhur me rrethanat e këtij aksidenti”, ka thënë Borovci.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat