Aksident zingjiror në Ferizaj

Kronikë e zezë

Aksident zingjiror në Ferizaj

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 21:35
Aksident

Një aksident zingjiror mes tri veturave ka ndodhur në fshatin Lloshkobare të Ferizajt.

Si pasojë dy persona kanë marrë lëndime trupore.

Rastin e ka bërë të ditur zëdhënësin e Policisë për rajonin e Ferizajt, Kanun Veseli.

Ai ka thënë se persona te lënduar janë dërguar për tretman mjekësor në spital.

“Në ora 19:20, në afërsi të fshatit Lloshkobare ka ndodhur një aksident komunikacioni në mes 3 automjeteve të udhëtarëve me targa vendore, veç dëmeve të shkaktuara materiale lëndime të lehta kanë marrë dy persona”, deklaroi Veseli.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat