Grabitje me armë në një pompë të naftës në Ulpianë

Kronikë e zezë

Grabitje me armë në një pompë të naftës në Ulpianë

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 00:43
Foto ilustrim

Një grabitje nën kërcënimin e armës ka ndodhur sonte në mesnatë në një pikë të derivateve të naftës në Prishtinë.

Grabitja ka ndodhur në pikën e derivateve të naftës në Ulpianë, sonte rreth orës 24:00.

Mësohet se cak i grabitjes ka qenë pompa e naftës “Exfis”.

Policia e Kosovës ka dal në vendin e ngjarjes, ndërkohë ende nuk dihet nëse ka të arrestuar, apo se cila është shuma e parave të vjedhura. Por, mësohet se grabitja është bërë nën kërcënimin e armëve të zjarrit. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat