​Sulmohet polici në Fushë Kosovë, arrestohet një person

Kronikë e zezë

​Sulmohet polici në Fushë Kosovë, arrestohet një person

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 09:48
Ilustrim

Një person është arrestuar në Fushë Kosovë, pasi që i njëjti ka fyer dhe sulmuar fizikisht zyrtarin policor.

Me vendim të prokurorit i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt. 

Kështu është bërë e ditur nga raporti i Policisë së Kosovës.

Rast ka ndodhur gjatë ditës së djeshme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat