​Grabitje e armatosur në Pejë

Kronikë e zezë

​Grabitje e armatosur në Pejë

Më: 22 tetor 2021 Në ora: 10:09
Ilustrim

Një person ka raportuar se derisa ka qenë në vendin e punës kishte shkuar një person i panjohur i maskuar dhe nën kërcënim të armës ia ka grabitur rreth 400 euro para të gatshme.

Më pas është larguar në drejtim të panjohur.

Rasti ka ndodhur dje në mesditë.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore dhe janë duke e hetuar rastin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat