Burri ia merr një gruaje veturën

Kronikë e zezë

Burri ia merr një gruaje veturën

Më: 23 tetor 2021 Në ora: 09:35
Ilustrim

Një rast i veprës penale “vetëgjyqësi” është raportuar të ketë ndodhur dje në Bardhosh të Prishtinës.

Policia bën të ditur se është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që ankueses femër kosovare ia ka marrë veturën.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Detaje në lidhje me arsyen e një veprimi të tillë nga i dyshuari nuk janë dhënë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat