Sulmohet me elektroshok një i mitur në Lipjan

Kronikë e zezë

Sulmohet me elektroshok një i mitur në Lipjan

Më: 23 tetor 2021 Në ora: 10:40
Ilustrim

Lëndime të lehta trupore ka pësuar një fëmijë pasi i njëjti është goditur me elektroshok nga i dyshuari po ashtu i mitur.

Rasti ka ndodhur të premten rreth orës 11:00 në rrugën “Avdi Kelmendi” në Lipjan.

Policia përmes raportit 24 orësh, ka njoftuar se nga i dyshuari është konfiskuar një elektroshok, i cili dyshohet të jetë përdorur në rast.

Me urdhër të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat