Aksidentohen dy vetura në magjistralen Prishtinë-Ferizaj

Kronikë e zezë

Aksidentohen dy vetura në magjistralen Prishtinë-Ferizaj

Nga: A.M. Më: 23 tetor 2021 Në ora: 14:10
Pamje nga vendi i ngjarjes

Para pak minuta ka ndodhur një aksident në magjistralen Prishtinë -Ferizaj.

Siç, shihet në pamjet e siguruara nga ”Bota sot” dy vetura janë aksidentuar.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë edhe Policia e Kosovës.

Image
Pamje nga vendi i ngjarjes

Ndërkaq, nuk raportohet për të lënduar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat