Rrahje në Podujevë, theret me thikë një nxënës

Kronikë e zezë

Rrahje në Podujevë, theret me thikë një nxënës

Më: 23 tetor 2021 Në ora: 15:27
Foto ilustrim

Një rrahje mes disa nxënësve ka ndodhur para pak minutash në oborrin e shkollës së mesme ekonomike “Isa Boletini”.

Nga kjo përleshje, një nxënës dyshohet është therur me thikë.

Ekipet kompetente policore dhe ato mjekësore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po hetojnë rastin.

Llapi.info është në pritje të informacioneve më të detajuara nga Policia e Kosovës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat