Vdes një pacient në QKUK, trupi i dërgohet për obuksion

Kronikë e zezë

Vdes një pacient në QKUK, trupi i dërgohet për obuksion

Më: 25 tetor 2021 Në ora: 09:14
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person i cili ishte duke u trajtuar në QKUK ka ndërruar jetë.

Sipas njoftimit thuhet se rastin në polici e ka njoftuar stafi i QKUK-së.

“Nga Stafi i QKUK është raportuar se viktima mashkull i cili ishte duke u trajtuar, ka vdekur.

Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raport.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat