Hajnat në Ferizaj sulmojnë me shufër metalike viktimën

Kronikë e zezë

Hajnat në Ferizaj sulmojnë me shufër metalike viktimën

Më: 25 tetor 2021 Në ora: 09:16
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ja njoftuar për një rast grabitje që ka ndodhur në qytetin e Ferizajt.

“Viktima mashkull ka raportuar se dy të dyshuar të panjohur, me forcë kanë depërtuar në shtëpinë e kushëririt të tij, me ç’ rast i njëjti është sulmuar me shufër metalike nga të dyshuari, të cilët janë larguar në drejtim të panjohur”, thuhet në raport.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor, ndërsa në vendin e ngjarjes kanë dal njësitet përkatëse policore.

Rasti nën hetime. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat