Sulmohet me thikë një person në Gjakovë

Kronikë e zezë

Sulmohet me thikë një person në Gjakovë

Më: 25 tetor 2021 Në ora: 10:05
Foto ilustrim

Një person ka kërkuar ndihmë mjekësore, pasi është sulmuar fizikisht e më pas me thikë, nga dy të dyshuar.

Rasti ka ndodhur mesditën e së dielës në Gjakovë.

Policia ka bërë të ditur se është arrestuar njëri nga të dyshuarit, ndërkaq tjetri është në arrati.

Gjakovë, 24.10.2021 – 15:45. Viktima mashkull kosovar ka kërkuar ndihmë mjekësore, pasi që ishte sulmuar fizikisht dhe më pas edhe me thikë nga dy të dyshuar meshkuj kosovarë. Njëri nga të dyshuarit është arrestuar, ndërsa tjetri gjendet në arrati. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, ka bërë të ditur policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat