Pamjet/ Burri që rrahu një grua në market, ofendon rëndë gratë tjera

Kronikë e zezë

Pamjet/ Burri që rrahu një grua në market, ofendon rëndë gratë tjera

Më: 26 tetor 2021 Në ora: 07:44
Foto ilustrim

Policia në Prishtinë ka arrestuar një person, ka rrahur një grua në një market në Prishtinë.

Pamjet e publikuara derisa një burrë rreh një grua në një market në Prishtinë, kanë tronditur vendin, mbrëmjen e së hënës.

Krejt këtë, ai e kishte bërë në sy të bashkëshortes dhe fëmijëve të tij.

Video e momentit është publikuar dje, ndërkaq sot është ka publikuar një video tjetër, ku burri shihet i kapur nga policia, derisa ofendon gratë tjera që gjenden në market.

“Qysh ia hin ashtu femrës”, dëgjohet duke i thënë një grua që gjendej në market.

Ai i kthehet me fjalë fyese.

“Ec more **** ju, ku**a jini ju”, thotë ai derisa është i shoqëruar nga policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat