Përfshihet nga zjarri Parku i Biznesit në Drenas?

Kronikë e zezë

Përfshihet nga zjarri Parku i Biznesit në Drenas?

Nga: A.M. Më: 26 tetor 2021 Në ora: 17:35
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një zjarr i madh në Drenas.

Një lexues i gazetës “Bota sot” ka dërguar pamje nga vendi i ngjarjes.

Sipas këtij lexuesit një zjarr i madh shihet te Parku i Biznesit në Drenas.

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar apo cilat janë dëmet materiale.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat