Gjilan: Vdes një person pasi u rrokullis me traktorin e ngarkuar me dru

Kronikë e zezë

Gjilan: Vdes një person pasi u rrokullis me traktorin e ngarkuar me dru

Nga: H.O. Më: 27 tetor 2021 Në ora: 08:38
Ilustrim

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh njofton se një person në fshatin Shurdhan në Gjilan ka shkaktuar një vetëaksident me traktor, duke humbur jetën.

Policia njofton se i njëjti duke drejtuar një traktor me rimorkio të ngarkuar me dru kishte humbur kontrollin dhe si pasojë e rrokullisjes ka pësuar lëndime vdekjeprurëse.

Raporti i plotë:

VET AKSIDENT TRAFIKU ME FATALITET

Fsh. Shurdhan, Gjilan 26.10.2021 – 16:40. Është raportuar se viktima mashkull kosovar derisa kishte qenë duke e drejtuar traktorin me rimorkio të ngarkuar me dru kishte humbur kontrollin mbi drejtimi e traktorit, si pasojë ishte rrokullisur dhe kishte pësuar lëndime vdekjeprurëse. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe ekipi mjekësor, nga mjeku  është konstatuar vdekja e viktimës. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion./Bota sot

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat