Vranë një person pas sherrit për pronat, gjykata dënon babë e bir me 37 vite burg

Kronikë e zezë

Vranë një person pas sherrit për pronat, gjykata dënon babë e bir me 37 vite burg

Më: 27 tetor 2021 Në ora: 09:59
Ilustrim

Vranë një person pas sherrit për pronat. 

Në këtë rast, gjykata dënon babë e bir.

Ata janë dënuar me 37 vite burg.

Vijon….

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat