Sulmon bashkëshorten në gjendje të dehur, arrestohet i dyshuari nga Rahoveci

Kronikë e zezë

Sulmon bashkëshorten në gjendje të dehur, arrestohet i dyshuari nga Rahoveci

Nga: M.L. Më: 28 tetor 2021 Në ora: 09:12
Foto ilustrim

Policia e Kosovës, njofton se ka arrestuar një person për shkak të ushtrimit të dhunës fizike ndaj bashkëshortes së tij.

Sipas njoftimit 24 orësh, ngjarja ka ndodhur në komunën e Rahovecit, ndërsa i dyshuarit në fjalë ka qenë nën ndikimin e alkoolit.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti nën ndikim të alkoolit ka kanosur bashkëshorten e tij viktimën femër kosovare.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari dërgohet në mbajtje”, thuhet në njoftim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat