Djalit të Burim Berishës i vidhet vetura

Kronikë e zezë

Djalit të Burim Berishës i vidhet vetura

Më: 8 nëntor 2021 Në ora: 16:10
Burim Berisha

Gazeta merr vesh se djalit të kryetarit të komunës së Fushë Kosovës, Burim Berishës i është vjedhur vetura.

Sipas burimeve, Guri Berishës, djalit të kryetarit, të dielën pasdite i është vjedhur vetura.

Rasti është konfirmuar edhe në raportin e Policisë së Kosovës.

”Rr. Drenica, Fushë Kosovë, 07.11.2021 – 19:10. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se nga personi, persona të panjohur i është vjedhur vetura e tij me targa vendore. Njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke e hetuar rastin”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat