Në Parllovë digjet vetura, nga e cila dyshohet se është shtënë në veturën me para të Besa Security

Kronikë e zezë

Në Parllovë digjet vetura, nga e cila dyshohet se është shtënë në veturën me para të Besa Security

Më: 18 nëntor 2021 Në ora: 16:52
Foto nga vendi i ngjarjes

Një veturë është  djegur sot në fshatin Parallovë të Komunës së Artanës, nga e cila dyshohet se është shtënë në veturën e kompanisë Besa Security, e cila po transportonte para.

Burime të Telegrafit bëjnë të ditur se sot rreth orës 16:00 në fshatin Parallovë mbrapa pompës së derivateve është gjetur një veture duke u djegur.

Dyshohet se vetura që është djegur të jetë drejtuar nga personat e përfshirë në një grabitje.

 Ku të dyshuarit kanë shtënë me armë në veturën e Besa Security, në magjistralen Prishtinë-Gjilan, e cila po barte para.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat