Arrestohet burri nga Shtimja, theri me thikë dy persona

Kronikë e zezë

Arrestohet burri nga Shtimja, theri me thikë dy persona

Më: 20 nëntor 2021 Në ora: 10:09
Ilustrim

Arrestohet burri nga Shtimja.

Mbrëmë është arrestuar një burrë nga Shtimja pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje verbale i ka sulmuar fizikisht me thikë dy burra.

Në raportin e policisë bëhet e ditur se viktimat kanë pranuar trajtim mjekësor.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat