Aksident me të lënduar, bllokohet autostrada Prishtinë-Ferizaj

Kronikë e zezë

Aksident me të lënduar, bllokohet autostrada Prishtinë-Ferizaj

Më: 24 nëntor 2021 Në ora: 18:20
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident trafiku i ndodhur në autostradën Prishtinë-Ferizaj mes tri automjeteve, ka lënë tre persona të lënduar.

Policia ka konfirmuar aksidentin teksa ka thënë se aktualisht rruga në këtë lokacion është e mbyllur.

“Po është shkaktuar një aksident trafiku në autostradën, Ferizaj- Prishtinë, ku të përfshira janë 3 automjete, dhe deri tani raportohet për 3 persona të lënduar.

Rruga në këtë lokacion është e mbyllur deri të kryhet vendshikimi nga ekipet kompetente”, tha policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat