Theret me thikë një person në Gjakovë

Kronikë e zezë

Theret me thikë një person në Gjakovë

Më: 25 nëntor 2021 Në ora: 09:31
Foto ilustrim

Mbrëmjen e së mërkurës një person ka pësuar lëndime të rënda trupore në rrugën “Vëllezërit Frashëri” në Gjakovë.

I njëjti është therur me thikë nga persona të dyshuar dhe të panjohur për të.

Viktima është dërguar në tretman mjekësor dhe i njëjti sipas raportit mjekësor është jashtë rrezikut për jetë.

Lidhur me këtë rast në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës nuk raportohet për të arrestuar teksa rasti është në hetime.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat