Aksidentohen dy vetura në Çagllavicë, njëri përfundon në market

Kronikë e zezë

Aksidentohen dy vetura në Çagllavicë, njëri përfundon në market

Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 00:29
Foto ilustrim

Dy vetura janë aksidentuar tek rrethi i Çagllavicës.

Me këtë rast njëra nga veturat ka përfunduar brenda në market.

Nuk dihet se si ka ardhur deri tek aksidenti.

Media ka kontaktuar me Policinë e Kosovës, por akoma nuk ka marrë ndonjë përgjigje lidhur me rastin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat