Mitrovicë, grabitet qendra e transferimit të parave

Kronikë e zezë

Mitrovicë, grabitet qendra e transferimit të parave

Më: 26 nëntor 2021 Në ora: 18:54
Foto ilustrim

Persona të panjohur kanë kryer vjedhje në “Moneygram” në Mitrovicë.

Vjedhja në kompaninë e transferit të parave ka ndodhur para pak minutash.

Dëshmitarët i kanë thënë gazetës se kanë parë personat e dyshimtë teksa kryejnë veprën.

Ndërkohë, Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

Ende nuk dihet nëse hajnat kanë arritur të marrin para dhe, nëse po, sa ka qenë shuma e grabitur.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat