Prishtinë: Djali i dehur sulmon fizikisht nënën

Kronikë e zezë

Prishtinë: Djali i dehur sulmon fizikisht nënën

Më: 27 nëntor 2021 Në ora: 08:51
Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se një djalë në Prishtinë ka sulmuar nënën e tij, përderisa ishte nën ndikimin e alkoolit.

Tutje, në raportin 24 orësh të policisë bëhet e ditur se viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari deri në këndellje ka mbetur në stacion policor për intervistim.

“Viktima femër kosovare ka raportuar se djali i saj, i dyshuari mashkull kosovar, nën ndikim të alkoolit, e ka sulmuar fizikisht dhe kërcënuar.

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor ndërsa i dyshuari mbetet në stacion policor deri në këndellje për intervistim”, theksohet në raportin e policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat