E kërcënoi vjehrrën, arrestohet burri nga Rahoveci

Kronikë e zezë

E kërcënoi vjehrrën, arrestohet burri nga Rahoveci

Më: 27 nëntor 2021 Në ora: 09:38
Ilustrim

Një burrë në Rahovec është arrestuar pasi që i njëjti dyshohet se ka kanosur nënën e gruas së tij.

Siç bën të ditur policia, rastin e ka raportuar gruaja e tij, shtetase e Shqipërisë se i dyshuari përmes telefonit e ka kanosur nënën e saj.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Ngjarja ka ndodhur të mërkurën rreth orës 17:40. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat