Zhduket një djalë nga Fushë Kosova

Kronikë e zezë

Zhduket një djalë nga Fushë Kosova

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 09:15
Foto ilustrim

Një djalë është zhdukur në Fushë Kosovë. Rastin në polici e ka paraqitur babi i tij.

“Me datë 27.11.2021 ankuesi mashkull ka raportuar se djali i tij kishte dalur nga shtëpia me datë 26.11.2021 në ora 11:00 dhe nuk ishte kthyer më”, thuhet në raport.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit.

Rasti vazhdon të hetohet. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat