Aksident në Podujevë, lëndohen dy persona

Kronikë e zezë

Aksident në Podujevë, lëndohen dy persona

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 17:27
Foto ilustrim

Dy persona janë lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur para disa minutash në Podujevë.

Media mëson se në aksident janë përfshirë dy vetura.

Policia tashmë ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

Media du t'iu mbajë të informuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat