Përfshihet nga flakët një kamion në magjistralen Prishtinë-Ferizaj

Kronikë e zezë

Përfshihet nga flakët një kamion në magjistralen Prishtinë-Ferizaj

Më: 30 nëntor 2021 Në ora: 13:50
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se sot rreth orës 12:00, është raportuar se në magjistralen Prishtinë-Ferizaj një kamion është përfshirë nga zjarri.

Agron Borovci, zëdhënës i Policisë për rajonin e Prishtinës ka bërë të ditur se Policia menjëherë ka dalë në vendin e ngjarjes.

Në vendin e ngjarjes po ashtu janë ftuar edhe zjarrfikësit.

Nuk raportohet për të lënduar, përderisa po trajtohen rrethanat e ngjarjes

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat