Një këmbësor goditet nga vetura në Drenas

Kronikë e zezë

Një këmbësor goditet nga vetura në Drenas

Më: 2 dhjetor 2021 Në ora: 22:35
Foto ilustrim

Mbrëmjen e sotme, një këmbësor është goditur nga një veturë në fshatin Zabel të komunës së Drenasit.

Zëdhënësi i Policisë Agron Borovci ka thënë se si pasojë e aksidentit, këmbësori ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim në QKUK.

“Sot rreth orës 20:20, është pranuar informata se në fshatin Zabel, komuna e Drenasit , ka ndodhur një aksident trafiku rrugor në mes të një automjeti dhe një këmbësori.

Bazuar në të dhënat fillestare, si pasojë e aksidentit këmbësori ka marrë lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar në QKUK për trajtimin e nevojshëm mjekësor”, ka bërë të ditur Borovci.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat