Detaje nga shpërthimi i bombolës së gazit në Prishtinë

Kronikë e zezë

Detaje nga shpërthimi i bombolës së gazit në Prishtinë

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 10:17
Foto ilustrim

Një grua ka pësuar lëndime trupore pas shpërthimit të një bombole gazi në shtëpinë e babait të saj.

Rasti ka ndodhur mesditën e së enjtes në Prishtinë, ka njoftuar policia në raportin 24 orësh.

Prishtinë, 02.12.2021-14:45. Ankuesja femër kosovare ka njoftuar se në shtëpinë e babait të saj ka shpërthyer një bombolë gazi, e cila përdorej për ngrohje.

Si pasojë e shpërthimit, lëndime trupore ka pësuar viktima femër kosovare. Viktima është dërguar në QKUK për tretman mjekësor”, ka bërë të ditur policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat