Dy vëllezër deçanas rrahin motrën e tyre, arrestohen nga policia

Kronikë e zezë

Dy vëllezër deçanas rrahin motrën e tyre, arrestohen nga policia

Më: 3 dhjetor 2021 Në ora: 11:36
Foto ilustrim

Dy persona janë arrestuar në Deçan pasi kanë sulmuar fizikisht motrën e tyre sipas raportit të policisë së Kosovës.

Policia njofton përmes raportit, se rasti ka ndodhur pas një mosmarrëveshjeje.

Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovar pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje kanë sulmuar fizikisht viktimën femër kosovare-motrën e tyre.

Me vendim të prokurorit, dy të dyshuarit dërgohen në mbajtje”, thuhet në raport.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat