Arrestohet një shtetas i huaj në Lipjan

Kronikë e zezë

Arrestohet një shtetas i huaj në Lipjan

Më: 4 dhjetor 2021 Në ora: 09:01
Ilustrim

Policia ka bërë të ditur se dje rreth orës 17:10 është arrestuar një burrë nga Lipjani shtetas i huaj.

Arrestimi u bë pasi që gjatë kontrollit i është gjetur substancë narkotike e llojit marihuanë.

”Të dyshuarit i është gjetur dhe konfiskuar një sasi e substancës narkotike e llojit marihuanë, një thikë dhe disa gjëra ushqimore, që i kishte vjedhur në një market”, bëhet e ditur në raportin e policisë.

Me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat