Tre të dehur rrahën në një lokal në Ferizaj

Kronikë e zezë

Tre të dehur rrahën në një lokal në Ferizaj

Më: 4 dhjetor 2021 Në ora: 09:07
Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar tre të dyshuar në Ferizaj pasi të njëjtit në gjendje të dehur janë rrahur mes vete në një lokal.

Pas trajtimit që kanë marrë, me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

“Janë arrestuar tre të dyshuar meshkuj kosovar, pasi që në gjendje të dehur janë rrahur në mes vete në një lokal.

Pas tretmanit mjekësor, me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajte”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat