Rrahu prindërit e tij, arrestohet nga policia i dyshuari

Kronikë e zezë

Rrahu prindërit e tij, arrestohet nga policia i dyshuari

Më: 5 dhjetor 2021 Në ora: 09:31
Foto ilustrim

Policia ka arrestuar një person në Rahovec, për shkak të dhunës në familje.

I arrestuari dyshohet se ka rrahur prindërit e tij.

Në raportin 24-orësh, policia ka bërë të ditur se rrahja ka ndodhur pas një mosmarrëveshje verbale.

“Dy viktimat , një mashkull dhe një femër kosovar -e (bashkëshortë ) kanë raportuar se, pas një mosmarrëveshje verbale  janë sulmuar fizikisht nga djali i tyre i dyshuari mashkull kosovar. Palët janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

Tutje, përmes këtij raporti, policia njofton se rasti është në procedurë hetimore.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat