Italiani gjendet pa jetë në dhomën e hotelit në Kamzë, dyshimet e policisë

Kronikë e zezë

Italiani gjendet pa jetë në dhomën e hotelit në Kamzë, dyshimet e policisë

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 08:16
Ilustrim

Tiranë/Informacion paraprak

Me datë 08.12.2021, në një hotel në Kamzë, nga shërbimet e hotelit, është gjetur në dhomë pa shenja jete, shtetasi italian A. S., 71 vjeç.

Nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes. Paraprakisht dyshohet për arrest kardiak.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat