Pamjet/ Shkelma, grushta e kapje për flokë mes disa vajzave në Fushë Kosovë

Kronikë e zezë

Pamjet/ Shkelma, grushta e kapje për flokë mes disa vajzave në Fushë Kosovë

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 21:57
Vajzat duke u rrahur me grushta e shkelma.

Një rrahje mes disa vajzave ka ndodhur minuta më parë në Fushë Kosovë.

Në videon e publikuar shihen vajzat duke u rrahur me grushta e shkelma.

Ato janë kapur edhe për flokë.

Ende nuk dihet arsyeja që i shtiu të rejat të bëjnë këso skena në rrugë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat