Një person nga Peja gjendet i vdekur në një kanal

Kronikë e zezë

Një person nga Peja gjendet i vdekur në një kanal

Më: 9 dhjetor 2021 Në ora: 08:54
Foto ilustrim

Një person është gjetur pa shenja jete në Pejë.

Rasti ka ndodhur mëngjesin e së mërkurës, ka bërë të ditur policia në raportin 24 orësh. 

Viktima është gjetur i shtrirë në një kanal, ndërkaq vdekjen e tij e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes. 

Trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion. 

Rasti është cilësuar si “Hetim i vdekjes”.

“Pejë 08.12.2021-08:02. Raportohet se viktima mashkull kosovar është gjetur i shtrirë në një kanal. Të gjitha njësitet përkatëse kanë dalur në vendin e ngjarjes, ndërsa ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raportin e policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat