Vajza e rrah nënën e saj në Fushë Kosovë, e bëri për spital

Kronikë e zezë

Vajza e rrah nënën e saj në Fushë Kosovë, e bëri për spital

Më: 13 dhjetor 2021 Në ora: 10:14
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar një vajzë pasi që ka sulmuar fizikisht nënën e saj.

Rasti ka ndodhur dje në Fushë Kosovë.

“Është arrestuar e dyshuara femër kosovare pasi që e njëjta pas një mosmarrëveshje, ka kanosur dhe sulmuar fizikisht nënën e saj, viktimën femër kosovare”, njoftoj policia.

Sipas policisë viktima ka pranuar edhe trajtim mjekësor.

“Viktimës iu është ofruar trajtim mjekësor ndërsa e dyshuara me vendim të  prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat