Reklama bie nga era e fortë, e godet në kokë 22-vjeçarin

Kronikë e zezë

Reklama bie nga era e fortë, e godet në kokë 22-vjeçarin

Më: 13 dhjetor 2021 Në ora: 23:12
Foto ilustrim

Një i ri është gjetur i shtrirë në sheshin e qytetit në Drenas, pasi një reklamë i kishte rënë në kokë.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë së Kosovës për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Lidhur me këtë incident policia në Drenas ka iniciuar një rast, shkaktim i rrezikut të përgjithshëm, ndërkohë që personi i lënduar mashkull 22 vjeçar, është dërguar për tretman mjekësor.

Nga era është shkëputë një “reklamë” e një dyqani dh e njëjta i ka rënë në kokë”, tha Ahmeti.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat