Kunatat e rrahën nusen e vëllait për një kafe turke

Kronikë e zezë

Kunatat e rrahën nusen e vëllait për një kafe turke

Më: 24 dhjetor 2021 Në ora: 09:27
Foto ilustrim

Dy kunata kanë sulmuar nusen e vëllait të tyre në Qifllak të Rahovecit, mëngjesin e së mërkurës.

Burri i viktimës tregoi se djali i tyre kishte larguar një xhezve, të cilën njëra motër e kishte vënë për ta zier kafenë, andaj aty kishte nisur konflikti.

E në këtë rast kishte intervenuar edhe policia, ku shefi i hetimeve, Fadil Krasniqi, tha se viktima ka marrë trajtim mjekësor, ndërsa pala tjetër, pas intervistimit, me vendim të prokurorit, është liruar në procedurë të rregullt.

Pas lirimit, të dy familjet zgjodhën mosmarrëveshjet e tyre dhe bashkëshorti pohoi se gruaja e tij, së bashku me fëmijët, janë kthyer në shtëpi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat