Lëndohet një person nga një vetaksident në Gurakoc të Istogut

Kronikë e zezë

Lëndohet një person nga një vetaksident në Gurakoc të Istogut

Më: 26 dhjetor 2021 Në ora: 14:38
Ilustrim

Një person është lënduar sot në fshatin Gurakoc të Istogut si pasojë e një vetaksidenti.

Këtë e bëri të ditur Fadil Gashi, zëdhënës për media në Drejtorinë Rajonale të Policisë në Pejë.

“Vetaksidenti ka ndodhur rreth orës 11:23, një person i lënduar ishte dërguar për tretman mjekësor në QKMF-në e Istogut”.

“Ai me pas ishte liruar, policia është në vendin e ngjarjes dhe po merret me hetimin”,ka thënë Gashi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat