​Therje me thikë në Fushë Kosovë

Kronikë e zezë

​Therje me thikë në Fushë Kosovë

Më: 27 dhjetor 2021 Në ora: 08:59
Foto ilustrim

Një person ka pranuar tretman mjekësor në QKUK, pasi që sipas tij është sulmuar fizikisht dhe është goditur me thikë nga dy të dyshuar meshkuj kosovarë.

Rasti ka ndodhur mbrëmë në Fushë Kosovë.

Të dyshuarit gjenden në arrati.

Rasti është duke u hetuar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat