Nusja u rrah me burrin, më pas rrahu edhe vjehrrën

Kronikë e zezë

Nusja u rrah me burrin, më pas rrahu edhe vjehrrën

Më: 3 janar 2022 Në ora: 08:52
Ilustrim

Policia e Kosovës ka arrestuar një grua e cila dyshohet se pasi u rrah me bashkëshortin, sulmoi edhe vjehrrën.

Rasti ka ndoodhur në Gjilan, pas një mosmarreshje mes tyre.

Nusja dhe vjehrra kanë pësuar lëndime dhe janë dërguar për trajtim mjeksor.

“Me vendim të prokurorit e dyshuara pas intervistimit është dërguar në mbajtje për 48 orë”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat