Nusja në Podujevë e rrah vjehrrën e bën për spital

Kronikë e zezë

Nusja në Podujevë e rrah vjehrrën e bën për spital

Më: 4 janar 2022 Në ora: 09:46
Foto ilustrim

Një rast i dhunës në familje është raportuar të ketë ndodhur në Podujevë.

Policia e Kosovës ka njoftuar se viktima e gjinisë femërore ka raportuar se është rrahur nga reja e saj.

“Podujevë, 03.01.2022-10:27. Viktima femër kosovare ka njoftuar se ishte sulmuar fizikisht nga gruaja e djalit”.

“Viktima ka pranuar tretman mjekësorë. E dyshuara nuk është takuar në lokacionin e saj”, njofton policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat