Mbi dy kilogramë marihuanë gjenden në një shtëpi në Prizren

Kronikë e zezë

Mbi dy kilogramë marihuanë gjenden në një shtëpi në Prizren

Më: 15 janar 2022 Në ora: 10:28
Ilustrim

Policia ka gjetur mbi dy kilogramw marihuanë nw shtwpinë e një burri në Prizren.

Pas bastisjes së policisë i dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Rr. Besim Shala,  Prizren 14.01.2022 – 10:35. Bazuar në urdhëresën e lëshuar nga gjykata, njësitë policore kanë kontrolluar shtëpinë e të dyshuarit mashkull kosovar.

Gjatë kontrollit janë gjetur dhe konfiskuar  2814.25  gram substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë”, thuhet në raportin e policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat